TASKI Clonet Extra Kireç Çözücü / Banyo Temizleyicisi

TASKI Clonet Extra Kireç Çözücü / Banyo Temizleyicisi
Ürün Tanımı;

Seramik, metal ve emaye yüzeylerde su sertliğinden dolayı oluşan kireç birikintilerini çözen banyo temizleyici / kireç çözücü. Klozet ve banyo yüzeylerindeki kireç taşı birikimlerinin ve diğer kirlerin etkin şekilde temizlenmesi için kullanıma hazır temizleme maddesi.

 

Açıklama,

Klozet ve banyo yüzeylerindeki kireç taşı birikimlerinin ve diğer kirlerin etkin şekilde temizlenmesi için kullanıma hazır temizleme maddesi.

 

ÖZELLİKLERİ

Seramik, metal ve emaye yüzeylerde su sertliği dolayısıyla oluşan kireç birikintilerini çözer.Hızlı sonuç veren uygulama.Yüzeyleri çizmez, matlaştırmaz.

 

ÜRÜN AVANTAJLARI

Kireç taşı birikimlerini hızla çözer.Düşey yüzeylerde uzun süreli kalabilme ve temizlik işlemine devam edebilme özelliği.Seramik, porselen ve metal yüzeylerde güvenli kullanım.

 

KULLANIM TALİMATLARI

Dozaj Önerisi: TASKI clonet kullanıma hazır bir mamüldür, seyreltmeden kullanın.

 

Uygulama: Klozet/tuvalet giderinin sifonunu çekin. Mamülü, klozetin tuvalet giderinin kıvrımlı kenarlarının içine doğrultarak çeperi boyunca bolca dõkõn. 5-10 dakika etki süresi olarak bekleyin. Gerekirse fırça kullanın.Sifonu çekerek durulayın.Aşırı yoğun kireç taşı birikimi halinde uygulama süresini uzatõn (1 - 2 saat). Yüzey temizliğinde TASKI clonet extra?dan bir miktar direk yüzey üzerine dökülür. Silinerek temizlenir, daha sonra durulanõr.

 

Önemli not: Klorlu mamüllerle karıştırmayın. Mermer gibi aside hassas yüzeylere uygulamayın. Aside hassas bir yüzeye damlamasõ halinde mamülü yüzeyden süratle temizleyip derhal bol su ile durulayın.Kullanmadan önce göze çarpmayan bir yerde yüzey malzemesinin ürüne dayanıklılığını test edin.

 

TEKNİK VERİLER  Görünüm: Berrak, pembe renkli sıvı  Yoğunluk [20°C] g/cm3: 1.05 ? pH-değeri [1% ]: 2.0           
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • 86,14 TL
  • Vergiler Hariç: 73,00 TL